У багатьох під час ремонту приміщень настає такий етап, коли утворилися стики потрібно герметизувати, щоб надати їм естетичний вигляд і зробити поверхню непроникною. Перш ніж почати використання, потрібно розібратися в їх різновидах і підібрати під певні роботи необхідні герметики – чи будуть роботи, внутрішні чи зовнішні, дізнатися про стан і склад поверхонь. Більш популярні на ринку вважаються акрилові і силіконові герметики.
Силіконові – у складі яких каучук, вони стійкі до підвищеної вологості, змін температури, не тріскаються, залишаються еластичними, не відшаровуються. Добре підходять для вологих приміщень, наприклад, ванн.
Акрилові – на водній основі, тому безпечні для здоров’я, стають твердими і міцними, їх можна фарбувати. Застосовуються на бетонних, цегляних, дерев’яних поверхнях, чутливі до вологи і перепадів температури.
Как правильно подобрать герметики, разновидности и отличия Архитектура
Це одні з популярних видів герметиків, але є ще такі, як акрило-латексні, які використовують для робіт по сухій штукатурці, скла, ДСП, дерева, поліуретанові застосовуються на залізобетонних, алюмінієвих, кам’яних, керамічних поверхнях, і, звичайно, давно відомий бітумний герметик, великий мінус якого неможливість використовувати при негативних температурах.
Ще герметики відрізняються за складом. Однокомпонентні – їх відразу можна починати використовувати, двокомпонентні, в їх склад входить полемизирующий компонент і основа, і багатокомпонентні зі всякими добавками і їх треба змішувати. Так само відрізняються по консистенції – розчини, пасти, мастики.
Как правильно подобрать герметики, разновидности и отличия Архитектура
Хотілося б ще згадати, що для роботи з герметиком використовують спеціальний пістолет, навчитися користуватися яким, не складе труднощів. Самий буденний скелетный пістолет і полукорпусный, вони призначені для домашнього застосування, бувають ще металеві, акумуляторний для професійних робіт.
Під час ремонту часто задаються питанням, а як же видалити старий герметик? В більшості випадків його видаляють різними механічними діями, зшкрібають, або обрізають, до справи треба підійти відповідально, щоб не перестаратися і випадково не торкнутися поверхню.

попередня стаття15+ фото, які доводять, що в Рейкявіку працюють наймиліші поліцейські
наступна стаття«На все воля Божа» — що означає вираз, значення фрази