Вже зовсім скоро розпочнеться дачний сезон. У зв’язку з цим ми вирішили порадувати вас кількома оригінальними рецептами для дачників, які дозволять вам заощадити сили і час і піднімуть настрій.

Знищуємо бур’яни
Приходить дачний сезон, і ви відправляєтеся на улюблену дачу. І замість райського місця, вас зустрічають докучливі бур’яни, що ростуть скрізь. Особливо неприємні вони на під’їзних коліях, доріжках або між грядками. Тому з цим доведеться щось робити, і на допомогу прийде один оригінальний рецепт.
Потрібно зробити дуже гримучий складу. Для цього треба приготувати чотири літри 20-процентного оцту. Підкреслюю, саме 20-відсоткового. Половину склянки кухонної солі і десять крапель засобу для миття посуду. Все це треба добре перемішати. Працювати таким розчином потрібно в жарку або сонячну погоду. Важливо вивчити прогноз погоди, бажано, щоб не було дощу хоча б протягом декількох діб.
Обприскати цією сумішшю можна будь-які місця, де є бур’яни, але важливо розуміти, що розчин знищить і культурну рослинність. Тому краще не використовувати його в тих місцях, де передбачається вирощування культур для вживання в їжу.
Розчин від захворювань огірків
Як відомо, огірки схильні до різних захворювань. Для того щоб раз і назавжди позбутися цієї проблеми, варто скористатися одним цікавим радою. В повне відро води треба додати один літр молока, натерти 20 грамів простого господарського мила і накапати 35 крапель йоду. Цей розчин хороший тим, що не містить шкідливої хімії.
Як тільки з’являються перші листочки, можна сміло обробляти огірки цим розчином. Повторювати процедуру бажано кожні десять днів аж до вересня. Досвідчені садівники стверджують, що це засіб повністю захищає огірки від будь-яких хвороб.
Янтарна кислота як стимулятор росту рослин
Коли закінчується сезон на дачі, то у городника завжди на цей випадок є велика кількість кімнатних рослин, за якими можна поспостерігати на дозвіллі. Але не всі, навіть досвідчені дачники знають, що в аптеці можна придбати дешеве засіб, який можна використовувати як стимулятор росту для домашніх рослин.
Це янтарна кислота, яка продається в таблетках або порошку. Чим добре це засіб? Та тим, що практично неможливо допустити його передозування.
Пропорція розчину така: на п’ять літрів води треба використовувати один грам порошку. Цим розчином треба обприскати всі домашні рослини, і результат буде вже через тиждень.
Важливо пам’ятати, що подібну процедуру роблять тільки один раз на рік та не частіше. Що стосується кактусів — їх обприскують тільки один раз в два роки.
Жива вода для саджанців і розсади
Іноді буває так, що саджанець, держак або розсада раптом починають чахнути і здається, що рослина загинуло. Є один стародавній спосіб, який може оживити рослина гине.
Для розчину потрібно взяти трохи камфорного спирту, у якому треба не до кінця розчинити кілька шматочків камфори. Десять крапель такого розчину треба додати в 250 мл води.
Коли білий наліт на воді розчиниться, відразу ставте зів’яле рослина коренем в цей розчин і при цьому постарайтеся змочити розчином вся рослина.
Як кажуть знаючі садівники, вже через кілька годин рослина оживе.
Підгодівля для капусти
Існує нескладний рецепт антибактеріальної підгодівлі для капусти. Робиться вона дуже просто. На відро води розводять сорок крапель медичного йоду. Таким розчином проливають кожен качан на початку його формування.
На одну капусту слід виливати літр отриманого антибактеріального розчину.
Чайна заварка для лука
Відмінний спосіб захистити ріпчаста цибуля від хвороб — зберегти спитую чайну заварку. Її слід добре просушити. Коли прийде час посадки цибулі, щіпка заварки в лунці для цибулі надійно захистить його.
Бананова шкірка для поливу
Досвідчений садівник ніколи не викине шкурки від бананів. Навпаки, він покладе їх у воду і почекає, поки на воді не утворюються бульбашки. Такий мінеральною водою відмінно поливати будь-які садові рослини, особливо квіти. До речі, непогано цією водою поливати і кімнатні рослини.
Часник для імунітету рослин
Виявляється, часник корисний не тільки для людини, але і для рослин. Для приготування розчину, який добре зміцнить імунітет рослин, треба зробити наступне.
Слід залити літром окропу п’ять нарізаних зубчиків часнику і закрити кришкою. Наполягати розчин слід 20 хвилин. Потім охолоджений розчин додають з розрахунку столова ложка на літр і поливають цим рослини. Це відмінна профілактика багатьох захворювань.
Торішнє листя для буряків
Перед тим як почати висаджувати буряк, слід підкласти під неї шар з торішнього листя. Це буде відмінною натуральної підгодівлею на весь цикл росту і дозволить не підгодовувати зростаючу буряк до кінця сезону.
Дріжджі для росту рослин
Щоб всі без винятку рослини добре росли, слід раз на місяць поливати їх дріжджовий водою. Для цього слід розвести сто грамів живих дріжджів в десяти літрах теплої води. Рослини після такої процедури починають інтенсивно рости.
Сіль для буряків
Іноді на грядці можна помітити, як листя буряка сильно почервоніли. Це знак, що в грунті недостатньо натрію. Треба негайно поповнити ґрунт сіллю.
Для такого розчину слід розвести в десяти літрах води 200 грамів нейодованої кухонної солі. Таким розчином слід одноразово полити буряк.

попередня статтяДоступне житло в санкт-петербурзі за 9 000 рублів на місяць
наступна стаття17 звичайних для американців речей, які здадуться дивними всім приїжджим