Невимовної краси пейзажі Карелії зачаровують всіх, хто бачив прекрасні місця, незаймані цивілізацією. Вдихаючи чисте повітря, відвідує думка, щоб залишитися назавжди.
Рибалки приїжджають Карелію не тільки подивитися на краси, але і порибалити, тому що риболовля в Республіці не забудеться ніколи. Зловити сига, лосося можна тільки тут.
В Карелії 26 000 підводних річок, в три рази більше озер, в яких повно риби.
Надумали податися порибалити в Карелію, то необхідно врахувати кілька нюансів. Визначтеся, який вид відпочинку вам ближче. Він може бути комфортним, з усіма зручностям на турбазі, диким, де жити потрібно в наметі.
Вибравши останній вид, необхідно запастися засобами від комарів, кліщів, візьміть високі чоботи, тому що в Карелії є змії. Обов’язково користуйтеся навігатором, на території легко заблукати. Запасіться одягом, погода в Республіці мінлива. Варто відзначити, що їхати в Карелію потрібно на позашляховику.
Нагадуємо, що деякі представники сімейства лососевих занесені в Червону книгу, їх дозволена ловля, якщо є ліцензія, яка повинна бути готова заздалегідь. Щоб улов зберігся, необхідно солити рибу, тому підготуйте глибокі ємності.
Не ігноруйте мініатюрні озерця, тому що улов у них буде краще, ніж у річках.
У Карелії рибалки зможуть пополювати за щукою, окунем, пліткою, красноперкой, йоржем, лососем, фореллю, сигом, ряпушкой. Карельський лящ важить 3 кг, щоб витягнути «красеня», необхідно в якості наживки використовувати пучок гнойових хробаків.
Вибір снастей залежить від уподобань рибалки. Хто любить спортивну риболовлю, необхідно взяти поплавці для різних умов лову, волосінь, важки, гачки. Наживку необхідно вести з собою, тому що знайти її в Карелії непросто, особливою пошаною у якості приманки користуються опариші, риба їх просто обожнює. Беріть якомога більше вертушок, колебалок, воблерів, чим їх буде більше, тим краще. Мирну рибу ловлять за допомогою фідерної снасті.
Найпопулярнішими напрямки рибалок вважаються:
Широке, величезна Ладозьке озеро, в якому водиться багато риби. Місцеві та приїжджі браконьєри, завдяки рыбнадзору, не можуть розгорнути на повну чорний промисел. В озері водиться щука, судак.
Нічна рибалка дозволить зловити миня, ляща, рідко можна зловити лосося, форель, проте, піймавши, радості багато. На Ладозьке озеро краще приїжджати з човном.
Онезьке озеро менше Ладозького, але користується не меншою популярністю. У розпал сезону берега озера «засіяні» рибалками. Щоб ловити лосося, необхідно подбати про ліцензії.

попередня статтяЗбори березового соку в Білорусі
наступна статтяЛітнє подружжя з Нідерландів вирушили у кругосвітню подорож на Ford Model T 1915 року (8 фото)