Доктор педагогічних наук олена казакова відповіла на питання журналіста «комсомольської правди» з приводу нюансів навчання в мду аліси теплякової. Є серйозні побоювання за здоров’я юної «мучениці науки».

0

Джерело:

Батьки часто хочуть бачити своє чадо найрозумнішим, найуспішнішим. Ось тільки завжди постає попутне питання: якою ціною? нова дискусія на цю тему в суспільстві розгорнулася після вступу в мду 9-річної аліси теплякової. В інтерв’ю популярному виданню професор олена казакова висловила сумніви в потрібності такого раннього навчання у вузі. Нехай і при наявності відмінних здібностей. Експерт задається питанням: навіть якщо дівчинка зуміє без особливих втрат для здоров’я здолати програму мгу, що далі? зрозуміло, що питання працевлаштування практично не вирішуємо. Але і можливість пройти всю дистанцію навчання без психологічних зривів вельми ілюзорна, впевнена педагог.

0

Джерело:

Вже зараз однокурсники вундеркінда відзначають, що юна студентка, володіючи солідним запасом знань, фізіологічно, психологічно залишається дитиною. Може перебивати однокурсників і викладачів, їй явно не вистачає посидючості, терпіння. Вона звикла до підвищеної уваги до себе, а це величезні ризики: психіка в будь-який момент може не витримати нових випробувань.фахівець вважає, що є привід для серйозної тривоги: дуже схоже, що батьки експериментують з дитиною заради власних амбіцій. А наслідки прорахувати не в силах.організм мстить за насильство над собою, акцентує експерт. У світі вже були приклади стрімкого, сенсаційного зльоту юних ерудитів. Але потім, на жаль, наступали проблеми з психікою, соціалізацією. Як, наприклад, у 11-річного студента гарварду сайдіса. Там батько дуже прагнув до того, щоб виростити генія. Але вийшло на шкоду дитині. Його життя не було щасливим і обірвалося в 46 років.

попередня статтяВідео: як видри змогли змінити життя орангутанів у зоопарку
наступна статтяДивні і дивовижні автомобілі з женевського автосалону 2019