Сьогодні президент Росії Володимир Путін в рамках «прямої лінії» відповідає на запитання громадян країни. Найголовнішими питаннями, які цікавлять росіян, як завжди стануть корупція, ситуація з дорогами, проблеми ЖКГ та інші. Також не обійдеться і без питань щодо економічної ситуації в країні, гострих соціальних проблем, санкцій і міжнародних відносин.

Дівчина з Омська скаржиться на дороги.
У прямому ефірі вона показує йому дороги. Виглядають вони безрадісно.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Путін відповідає дівчині Каті: «Проблема дійсно загострилася». Багато коштів виділяється на ремонт, але, каже президент, вчора він вивчав питання, і дорожня тема серйозно хвилює громадян. «Я вважаю, що, звичайно, потрібно буде «забарвити» кошти, які виділяються для дорожнього фонду», — пояснив Путін.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Є інформація що загальне число звернення більше 2,3 мільйона. Тобто кожний 70-й мешканець Росії задав питання. У «ВКонтакте» поставили всього лише 70 тисяч питань, хоча ведуча каже, що платформа виявилася дуже затребуваною.

Людмила Сафронова з Москви запитала про зростання цін і розповіла, що її витрати на продукти за рік зросли в два рази. «Кому вірити — уряду або чеком?» — запитали президента.
«І чеком, і уряду», — говорить Путін.

«На чому стали економити ви?», — питають з Москви.
Путін: «На часі. Це найдорожче, що у нас є». Тобто ні на чому іншому економити не став.

Путін: «Є ще абсолютно позитивні речі. Вселяють оптимізм».
Перераховує: житлове будівництво, сільське господарство (зростання 3%), сальдо торговельного балансу («Незважаючи на падіння цін на нафту!») позитивне, зберігаються резервні фонди, дефіцит 2,4%.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Вистачить національних резервів, щоб пройти кризу? Обсяг резервів повернувся на рівень початку 2014 року — $387 млрд. Якщо витрачати їх у тому ж режимі, як в минулому році, і навіть нічого не робити, то всіх резервних фондів вистачить на чотири роки.

«Країна може завмерти і буде існувати», — обіцяє Путін.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Путін про Кудріна: «Ми з Олексієм не так часто зустрічається, як нам би хотілося. Я високо ціную його вклад в колишнє розвиток економіки. Він відмовлявся працювати в адміністративних органах, тепер позиція змінилася, він готовий внести свій внесок. Ми домовилися, що він буде активніше працювати в експертній раді при президенті, може бути буде одним із заступників».

Каже, що Кудрін буде працювати над стратегією розвитку після 2018 року.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Як же без жартів від блогерів)

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Дмитро з «Уралавтоприцепа», виступаючи їх кімнати з дзеркальною шафою, розповідає, що у них на підприємстві затримують зарплату на три місяці. А у нього четверо дітей!

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Путін: «Цей УралАвтоПрицеп… Автопричіп… Підприємство, отже, відноситься до автомобільної галузі».

Каже, що проблеми з-за цін на нафту: «Не знаю, що там на підприємстві відбувається, але оскільки воно відноситься до автомобільної галузі, прописана підтримка залежать від кризи галузей. Поговорю з Мінпромом, щоб звернули увагу на це підприємство».

Путін не дуже розрізняє записані питання і прямий видеоэфир, мабуть там на заході це взагалі незрозуміло, як організовано. Просив повернути чоловіка в ефір.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

За затримку зарплат взагалі нічого: Путін поскаржився, що в минулому році таких проблем було менше, і що ніби підтримка певних галузей прописана в бюджеті, але от чомусь все одно зарплати затримують.

Путін з приводу ліків — скаржаться, що на полицях тільки дорогий імпорт: «Не думаю, що на полицях тільки імпортні ліки лежать, хоча деякі хотіли б, щоб вони там були. Є і вітчизняні».
Констатує, що вітчизняних препаратів стало менше на 2,5%.

Путін п’ять хвилин критикував фармацевтичні компанії, а виявилося, що один з їх представників з Самари сидить в студії. Дають слово: «Не хотілося б говорити в своє виправдання, тому що ми з колегами 13 років працюємо з високою якістю». Говорить з дуже великим надривом, нервує.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Ведуча: Віталію, не забувайте, що стислість — сестра таланту».
Фармацевт: «Я не можу коротко, наболіло». Розповідає, як виробництво в Росії падає з-за курсу валюти.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Чоловік просить скасувати обмеження цін на препарати, інакше доведеться закрити заводи. Путін заперечує: якщо ціни різко підняти, препарати не будуть дешевими.

Путіна питають, чому він лікується. Ухиляється від відповіді: «Є і імпортні, і вітчизняні, я думаю, що як раз з дешевого сегменту. Намагаюся до цього не доводити, займаюся спортом, роблю протигрипозні щеплення».

«Якщо б тонули Порошенко і Ердоган, кого б ви врятували першим», – ось яке питання придумала Варя Кузнєцова, 12 років! «Варя, ти ставиш мене в скрутне становище. Навіть не знаю, що сказати. Якщо хтось вирішив втопитися, то врятувати його вже неможливо», – говорить Путін. Але руку дружби і допомоги протягнемо будь-якого партнера, якщо він цього хоче!

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Перемістилися в Крим, острів Тузла, на будівництво Керченського мосту: «Це ось палі, на яких будуть забивати?» Зате чесно.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

«Коли в Крим на відпочинок?»
Путін: «Поки не думав, що коли-небудь приїду».

Коли відкриють авіасполучення з Туреччиною і Єгиптом, запитує ведучий. Путін вирішує повернутися до будівництва мосту з Кримом, каже, як складно було знайти компанію для будівництва.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Путін: «Що стосується поїздок до Туреччини та Єгипту… Це ж не від нас залежало. Причини різні. На Синаї мало не кожен день бої і сутички йдуть, колишнє керівництво країни діють досить активно. Не маємо права не сказати людям, що їздити в країну».

Каже, що треба знайти такий спосіб огляду пасажирів і літаків, які зроблять приліт і виліт громадян безпечним. Поки рішення не знайдено, служби працюють.

Про Туреччину: каже, що сама адміністрація країни буде намагатися все повернути на свої місця, тому що для них туризм — значна стаття бюджету. Але поки небезпечно.
Ведучий: «Отже, поїдемо в Крим».
Путін: «Крим, Кавказ… Є багато інших країн».

Жителька з Керчі знайшла позитивний ефект відключення електрики в Криму: «Ми не засмучуємося, що наші діти менше грають в гаджети, з батьками більше спілкуються». Путін навіть не звернув на це увагу.

Ведуча: «Омські чиновники вже відрапортували, що до 1 травня полагодять 21 дорогу».

Дали слово якомусь представнику «Ділової Росії», похвалив Путіна і все.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

До питань екології. Ільдар Неверова турбує відсутність системи роздільного збору сміття. «В результаті полігони захаращені, завалені неразлагающимся сміттям. Не варто нам засукати рукави і прибрати в нашій країні?» — запитали Путіна. З ним погодилася «Ділова Росія».

Президента попросили взяти під особистий контроль систему гидроссоружений у Волго-Камський басейн. Путін закликав бути уважніше, і чистити русла річок. Він визнав, що проблеми не вирішуються вже десятиліттями.

Країна в рік продукує 5,6 млрд т в рік. Тільки половина утилізується, а половина закопується або викидається і процес навіть криміналізований. Путін попросив звернути увагу ЗНФ на це питання. «Це фронтова робота»

Про особисте життя.

З Гатчини жінка питає: «Нещодавно в газетах написали, що Людмила Олександрівна вийшла заміж. А коли ви представите першу леді?»
Путін: «Ми з Людмилою Олександрівною іноді зустрічаємося, у неї все добре. Я теж своїм життям задоволений, у мене все добре».

Жартує: «Люди вибирають і в госудаственную думу депутатів, і президента — для того, щоб ми працювали. Особисте життя, звичайно, представляє інтерес, думаю, коли-небудь я зможу задовольнити вашу цікавість».

Про спорт.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Чоловік із залу: «Чесно кажучи, цей скандал вже бісить. Що з керівництвом нашої країни: чи будуть якісь покарання, як мовиться, фром май харт?»
Путін: «Це вас Мутко англійської навчає?»

Путін: «Мельдоний не впливає на результат. Він підтримує серцевий м’яз при серйозних навантаженнях. Він був винайдений ще в Радянському Союзі, в Латвії, сам творець не вважає його допінгом. Коли його включили [в заборонений список], не було досліджень про вплив мельдонію на організм».

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Юрій Борзаковський, тренер збірної Росії з легкої атлетики: «За чужі гріхи всіх легкоатлетів відсторонили від Олімпійських ігор. Зараз моя команда запитує: як готуватися».

Путін: «Я розумію, що спортсмени у важкій ситуації, але потрібно бути готовим до всього. Тим більше що WADA зараз переглядає свої позиції. Звичайно ж, ми будемо боротися за справедливі рішення, міністерство співпрацює з хорошими адвокатами».

Ведучий: «Давайте тепер поговоримо про іншу тему — про ЖэКэХа».
Путін: «Про ЖэКэХа?»
Ведучий: «Про ЖэКэХа».

Спритний питання з «ВКонтакте»: чому раніше збори зростали з-за зростання цін на нафту, а тепер ціни впали, а збори продовжують рости. А от батьки кажуть, що в Радянському Союзі тарифи тримали десятиліттями.

Ще в радянський час держава не вкладала потрібної кількості грошей в цю сферу, з-за чого поступово руйнувався житловий фонд. Безмірно вкладали гроші в оборонку. І що в результаті? «Мило і цукор почали видавати по талонах. Люди не помітили, як країну втратили в цих умовах», — говорить Путін.

Приховані сигнали?

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Загалом, Путін трохи пожонглировал цифрами і заявив, що до кінця року уряд має повністю розкрити структура тарифу на ЖКГ: «Щоб кожен громадянин міг перевірити, на що витрачаються гроші».

Про капремонти: «Я знаю, що багатьох людей це дратує, і по праву злить. Але Конституційний суд підтвердив правильність рішення уряду».

Путін: якщо тариф ЖКГ перевищує 22,5% сукупного доходу сім’ї, вони мають право вимагати компенсацію.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

У студії підприємець з Москви, пережив три кризи. Він вісім років чекав, щоб подякувати Путіна за 2008 рік! Президент підхоплює – попередні кризи були набагато більш серйозні – і вибачається, що перебив. Дружина підприємця теж просить передати похвали.

Путін: «Ось тоді у нас криза був більш жорстким. Сьогодні, слава богу, такого немає, але треба домогтися відновлення стійкого зростання», — говорить президент про кризу 1998 року.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

У ведучого на екрані відкрита сторінка «ВКонтакте» з прямою лінією, але вхід в соцмережу не виконаний. Незрозуміло, навіщо взагалі відкрили — мабуть, так домовилися.

Актор Костянтин Хабенський під час щорічної спеціальної програми «Пряма лінія з Путіним» у Гостинному дворі

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Запитання від дітей.

– Які б три бажання б загадали, якби зловили золоту рибку.
– Пам’ятайте, пісенька була в радянський час: Ніхто нам не допоможе. Ні бог, ні цар і ні герой. Якщо будемо чекати чудес, залишимося біля розбитого корита.

Одна дитина запитав, чому вундеркіндів не відправляють у спеціальні табори, а інший — чому дуже велике навантаження на школярів. Путін: «Тому що ви краще, ніж ми».

Якщо б у вас була перевірка знань, що б ви вибрали — ЄДІ або усний іспит?
Путін: «Усний іспит».

Примушували їсти кашу в дитинстві?
Путін: «Мене виховували так, що не змушували робити те, що я не хочу».
Чи змінилося ставлення до каш з віком?
Путін: «Змінилося. Чим менше зубів, тим більше любиш кашу».

Переносимося на Сахалін.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

На Сахаліні кореспондент на рибному виробництві.
— А риба звідки?
— З Китаю.
У камеру: ну, кажуть, сахалінська риба з’явиться ближче до літа.

Про невідомий скандал з виробництвом на острові Шикотан, де восени працювали на рыбокомбинате: возять людей туди обманом, тримають як рабів, грошей не платять, люди бомжують, вибратися звідти неможливо, тому що це острів.

Путін: «Ви знаєте, мені навіть нічого сказати. Ви зверталися в якісь інстанції з цього питання?»
Постраждалі: «Зверталися в прокуратуру».

Кажуть, писали в адміністрацію президента, але Путін каже, що листи не бачив.

Путін стиснув кулак і особисто звертається до Чайці: щоб перевірив «відповідність займаній посаді прокурора на Сахаліні.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Ще запитання від співробітників рибзаводу. Про відповідальність чиновника і бізнесу перед народом. Президенту скаржаться ,що рибальські селища руйнуються.
Питають, який тюремний термін отримав екс-губернатор Олександр Хорошавин, яких знаходиться під арештом у справі про коррупції. Не буде з ним так, як з Євгенією Василеьвой і повернуть гроші в обласний бюджет?
Путін вважав некоректним говорити про те, як може закінчитися розгляд. Він нагадав, що майно Хорошавіна заарештовано і можливо, вдасться повернути частину грошей в бюджет.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Нарешті про офшори.

З Балашихи: «Чому не засудити західні ЗМІ за те, що вони публікують недостовірну інформацію про офшорах?»
Путін: «Інформація достовірна. Її, напевно, навіть готували юристи. Але вони нікого конкретно не звинувачують. Вони наводять тінь на тин».

Путін про публікаціях про його друзів: «Вони потрапили пальцем в небо. [Куплені Ролдигиным речі] у списках, непомітно продати неможливо».

«Всяких шахраїв та інших поспішаю заспокоїти: у Сергія Павловича вже нічого немає, він все витратив і навіть більше, залишився довше».

Про замовників публікацій: «Зюдойче Цайтунг входить до холдингу, який належить Goldman Sachs. Скрізь стирчать вуха замовників, і вони навіть не червоніють. Чим ближче вибори, тим більше буде таких вкиданням. Але справа не в людях. Справа в країні, якої неможливо маніпулювати і танцювати під чужу дудку». Це він про Росії.

«Хто для Росії гірше — Клінтон або Трамп?» — запитують у Путіна. Обидва гірше.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Путін сам вибирає питання. І він вибрав…

Максима Ханжина (Клуб лідерів). Шахрайство в ОСАГО. Пропонує доручити ЦБ на натуральну форму відшкодування – створити мережу сервісів, де б ремонтували машини в рахунок ОСАЦВ.
Путін пообіцяв подумати, як «вмонтувати ідею».

Мужик із залу вигукнув: «А можна село?»
Путін: «Село? Можна».

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Василь Мельниченко (с. Гальченко, Свердловська область). Говорить про «Стратегії 2020», де написано, що в селах і селах має закритися кілька сотень шкіл та садочків.
Закриття шкіл та садочків. Оптимізація потрібна, але враховувати особливості країни, треба. Наприклад те, що багато населених пунктів далеко один від одного знаходяться, каже Путін.

Каже Міхалков: «Як би з тієї дівчинки з Сахаліну не зробили лежачого поліцейського». Путін не голосно: «Не зроблять».

Пряма лінія з Володимиром Путіним
Пряма лінія з Володимиром Путіним

Питання: «чи Варто йти на вибори, якщо все буде пораховано на користь «Єдиної Росії»? Спасибі».
Путін: «Та ні за що поки» (сміється)

Президента понесло: від питання про «Єдину Росію» перейшов на Європу: «Там що, 100% все добре, проблем немає? Так повно. […] У цьому сенсі роль «Єдиної Росії» дуже важлива».

Проскочив питання про інтернет.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Доренко про опозицію: її вже назвали ворогами народу, колишнього прем’єр-міністра показали в оптичному прицілі (мова про Кадирова). Питає: «Де за обрії майбутнього можна битися без правил, а де за правилами? Якщо ми почнемо шукати ворогів народу, ми закінчимо межі ніж».

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Путін про Кадирова і його оточенні: «якось він мені сказав: «Дайте померти гідно». Вони готові до цього».

Вважає, що Кадиров усвідомлює, що його висловлювання впливають на стабільність в країні: «Я думаю, що поступово він прийде до усвідомлення відповідальності. В цьому є і моє упущення».

Путін сумнівається, що найближчим часом санкції з Росії будуть зняті, хоча мінські угоди і виконуються, нехай і не цілком, в тому числі з-за «київської влади». «Щось придумувати і ці рестрикції тримати, а значить і ми будемо тримати наші обмеження», — каже президент. А ось якщо додумаються до того, що потрібно скасувати обмеження, то Росія з-за правил СОТ дійсно опиниться в уразливому становищі. Але дивитися на цю проблему будемо з оптимізмом.

Питання про пальмовій олії: «Молоко не може витримати конкуренції з пальмовою олією, воно в рази дешевше». Просить писати на упаковці, як на пачках цигарок: «Куріння вбиває».

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Путін проти, щоб писати «Пальмова олія вбиває», але вказувати, що воно міститься, можна. Переклав відповідальність на партнерів в Білорусії: потрібно, щоб вони підтримали рішення і на міжнародному рівні.

Путін говорить про ще один шлях — ввести акцизи на пальмову олію, але тоді продукти подорожчають. В іншому випадку виробники будуть писати на упаковках, що всередині пальмова олія, а за це акцизи вводити не будуть.

Костянтин Хабенський. Але і він задасть питання, як засновник благодійного фонду, що допомагає дітям з важкими захворюваннями мозку. Актор запитує про палати реанімації та інтенсивної терапії. Нагадав про закон, який дозволяє батьками знаходиться там разом зі своїми дітьми.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

«На місцях до закону можуть робити добавочки, іноді божевільні. Хоча я теж розумію, що лікарі хочуть, щоб все було стерильно», – говорить Хабенський, відзначаючи, що родичів у підсумку змушують бігати і робити щось додатково, незважаючи на закон.
Він просить зробити так, щоб з законному не було сюрпризів, і зняти обмеження, яке дозволяє знаходиться в палатах лише з дітьми.

Путін пообіцяв, що поговорить з главою Моз Веронікою Скворцової.

Ведучий розповів в ефірі, що порушили справу на Шикотані. У залі сміх, Путін не відреагував.

Голова «Клубу лідерів» весь час моніторить ситуацію серед підприємців і має намір розповісти про неї Путіну.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Більшість бізнесменів говорять, що контролери «як з ланцюга зірвалися» і перевіряють по чотири рази на рік. З’ясувалося, що є «каральний принцип» — якщо вже прийшли, то треба хоч по дрібниці причепитися». Бізнес залишається дійною коровою. А питання таке: доки?

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Путіну не дають відповісти, відразу передають мікрофон тим, у кого такої ж питання. Глава взуттєвого підприємства скаржиться, що перевірки його замучили: «Коли ж від нас відстануть?»

«Такий вже у нас чиновницький менталітет», — розводить руками Путін. Але все-таки на третину кількість заявок на перевірки скоротилося. А з поданих до прокуратури заявок близько 50% не підтверджуються.

Слово перевіряючим – інспектору протипожежного нагляду. Він запропонував подумати над законом, який дозволяє підприємців не відразу карати за порушення, а спочатку давати лише приписи.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

«На одній хвилі працюємо і думаємо», — каже Путін, зазначаючи, що такі поправки вже готуються.

Ще Путіну пишуть: «У вас важка робота, але за прилавком і в шахті не легше». Президент згоден і дякує.

Ще Путін побачив на моніторі, що у багатодітної мешканки Ставропілля відібрали з якоїсь причини житло. Цим питанням тепер буде займатися «подвійний тезка» президента, губернатор Володимир Володимирович Владимиров.

Тепер питання по Україні — перший раз за всю пряму лінію.

Путін: «Дійсно, Мінські угоди зависли. У них написано: до кінця 2015 року прийняти зміни до конституції України. Але як ми знаємо, у першому читанні проголосовано, а в другому ні. Ми ж не можемо їх внести!»
Каже, що закон про амністію прийнятий, але не підписаний Порошенко, закон про особливий статус не введений.
Про скарги Порошенко на продовження стрільби на кордоні: «Для нього це, вибачте за моветон, гарна відмазка: самі постріляли, їм відповіли, тепер кажуть — йде стрілянина».

Пряма лінія з Володимиром Путіним

— Що ви думаєте про новому українському уряді?
— Нічого. Що я можу про нього думати, я нічого не знаю.
Путін зізнався, що знає про те, що уряд України раніше планувало зробити (згадав дев’ять пунктів), а зробили — два, каже президент
«Ось ми говоримо, що у нас інфляція велика, 12,9%», — нагадав Путін. А на Україні — 48%.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Дуже довго говорив про Україну, все не записати. Якщо коротко — вони самі не виконують зроблених ними обіцянок, а коли підтримали евросанкции і Росія їм відповіла, поскаржилися, що ми пережестили.

З Махачкали запитують, навіщо створили Нацгвардію?

Перша причина — хотіли взяти під контролем ситуацію з вогнепальною зброєю, тому що зараз все з ним пов’язане якраз знаходиться у віданні Нацгвардії. Ще хочуть знизити витрати на затримання різних служб за рахунок оптимізації управлінських і штабних структур. Це і Мінфін підтримав, каже Путін.

Трохи статистики.
2,5 тисячі дзвінків, 8 тисяч смс і ммс в хвилину.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Про Нагірному Карабасі. Питання про перспективи врегулювання в цьому регіоні.

Путін обережно каже, що тема Карабаху дуже чутлива, потрібно говорити про це з медичного принципом «не нашкодь» «На жаль, стався спалах насильства. Ми зробимо все, щоб її врегулювати, знайти прийнятні для обох сторін рішення», — обіцяє Путін. Він хоче особливо підкреслити, що компроміс повинен бути знайдений політичними засобами.

Питання від випускниці нідерландського університету.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Дівчина зізналася, що в Європі у неї немає відчуття безпеки, чого не скажеш про Томську, де дівчина зараз працює. Путіна запитує, чи є можливість спростити прийом в російські університети для іноземців?

Путін зазначив, що терористи успішно використовують деякі особливості Європи, наприклад, Шенгенську зону. Росія буде вітати прийом на роботу та навчання іноземних фахівців і студентів. Путін зазначив, що яких-небудь обмежень в цьому питанні не існує, за винятком бюджетних місць. Однак якщо раптом іноземним фахівцям що заважає, з цим спробують розібратися.

Питання по Тимірязєвської академії: треба відбирати землі.
Путін: «Мені доповідав Фурсенко. Тимирязевку залишать у спокої».

Робочий Тульського заводу, що виробляє військову техніку, запитує, коли будуть закордонні замовлення надходити на їх техніку. Путін констатує: поки з експорту оборонки лідирує США, Росія дещо відстає, а от далі вже великий розрив. Але скоро будемо збільшувати експорт.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Робочі цікавляться: як би нам закріпити успіх у Сирії, де ми продемонстрували своє озброєння, і продати побільше російської техніки за кордон? Президент охоче відповідає, він зовсім недавно про це говорив. Після операції в Сирії інтерес до російського зброї зріс, ми займаємо друге місце після США за експортом зброї. Довелося навіть ще заводи будувати. Загалом, все добре в цій сфері.

Каверзне питання ведучої – а може і недоліки які в ході операції виявили? Путін серйозний: так, виявили. Якісь довелося виконувати навіть на місцях.

— Один із робочих в минулий раз просив у вас щось на пам’ять і випросив ваші годинник

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Дівчинка запитує: «чи Може стати президентом Росії жінка? А то мій тато каже, що з цієї Америкою може впоратися тільки Путін».

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Путін: «Дорога Аліна, нам потрібно думати не про те, як впоратися з Америкою, а як вирішити внутрішні проблеми. [перерахував] Якщо ми це все зробимо, нам ні з ким не треба буде справлятися. Ми будемо почувати себе невразливими і перспективними.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Юні хокеїсти з Біробіджана допомогти з будівництвом критого льодового стадіону в місті. Буде стадіон, обіцяє Путін.

Студент МІФІ: «За яким ще ворогам Росії вдарить наші ВКЗ?»
Путін (після довгої затримки): «Нам потрібно насамперед вдарити по бездоріжжю і нехлюйству» — цитата з «Золотого теляти» Ільфа і Петрова.

Кримчани запитують: чи можете пообіцяти, що балотуєтеся в 2018 році на посаду президента?

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Ухиляється від відповіді: «В залежності від того, як складатиметься робота, будуть прийняті відповідні рішення».

Пряма лінія з Володимиром Путіним

Питання по SMS: «Володимир Володимирович, ви матом лаєтеся, коли точно знаєте, що вас не знімають?»
Путін: «Буває, на себе».
Ведучий запитав у нього: «А на підлеглих?», але Путіну почулося «А чому?» і він відповів: «У Росії є такий гріх. Отмолим».

Ведучий жартує: ми в ефірі три з половиною години, вже порушено кілька кримінальних справ, так що сподіваюся ми не даремно тут сидимо.

Путін наостанок вирішив знову прочитати питання екрану. «Довгих років життя вам. Баба Зіна».
От баба Зіна, як гадаю, бажає довгих років не тільки гостям в студії, але і всім громадянам Росії. Путін також подякував бабу Зіну.

Пряма лінія з Володимиром Путіним

попередня стаття36 наинтереснейших фактів про вино
наступна статтяЧим займається маркетолог? Основи маркетингу для підприємців-початківців