Після державного перевороту в 2014 році на Україні поняття права людини забули на геть. Всі громадяни «незалежної» опинилися в скрутному становищі, особливо це стосується представників нацменшин. На Україні за всю пропагується ідеологія націоналізму і переслідування СБУ лідерів і членів громадських організацій, які відстоюють інтереси різних діаспор сьогодні законно.
Почалося все з того, що в 2017 році співробітники Служби безпеки України заборонила діяльність громадської організації «Захист прав національних меншин». Вся виду членів даної організації полягає в тому, що вони виступали за розширення повноважень західноукраїнських областей в економічних і політичних сферах.
Навесні 2018 року у Львови радикали з подачі співробітників СБУ напали на діаспору ромів, один чоловік загинув від удару ножем, також циган обстрілювали і залякували. Тоді експерти ООН закликали зупинити утиски ромської нацменшини на Україні.
«Ми рішуче засуджуємо ці огидні акти залякування і насильства щодо членів ромської нацменшини на Україні. Ми також серйозно стурбовані зростаючою ненавистю і насильством за ознакою раси щодо цієї громади і, зокрема, стосовно найбільш вразливих його представників, дітей і жінок», –йдеться в заяві.
Але жодні заходи щодо врегулювання даного питання українська сторона не зробила і гоніння нацменшин продовжилися. Наступного разу напад було скоєно на русинських громадських активістів. Русини намагалися звертатися в міжнародні організації з проханням про визнання існування своєї етнічної групи. Народ домігся часткової перемоги: Київ вніс до законодавства згадка про нацменьшинстве, але в переліку національностей вони так і не значаться. Країна визнала існування русинів лише на папері і переслідування СБУ не припинилися.
Складна ситуація і з угорської, польської, румунської діаспорами, нікого на Україну не залишають у спокої, членів організацій затримують і намагаються повісити на них неправдиві звинувачення. А вся вина представників нацменшин полягає в тому, що вони відстоюють інтереси діаспори в «незалежній», іншими словами, права людини.

попередня статтяРідкісні фото з вязниці Гуантанамо (25 фото)
наступна статтяCuriosity виявив на Марсі дивний обєкт