Відомий полярний мандрівник, директор «Лабораторії подорожей» Матвій Шпаро спільно з LiveJournal запрошують авторів Живого Журналу приєднатися до Великої Арктичної Експедиції 2019 року!

У квітні 2019 року 14 московських школярів разом з Матвієм Шпаро вирушать в Арктику. Переможець конкурсу зможе приєднатися до них на першому етапі подорожі і проводити хлопців до першої пересадковою точки на острові Шпіцберген 10 квітня 2019 року.
Школярі полетять далі на Північ, а проводжають чекає оглядова екскурсія по столиці норвезької провінції Свальбард – місту Лонгйір, знайомство з самим північним у світі поселенням понад 1000 осіб, з містом, де заборонено народжуватися, вмирати і тримати кішок )))
Поїздка займає приблизно добу (переліт від Москви до Шпіцбергена, 12-14 годин в Лонгйіре, переліт назад).
Завдання конкурсу
Організатором конкурсу заявлена тема роботи: «Полюс Кличе!».
З 13 по 25 березня учасники публікують у своєму журналі пост з «північної» тематикою. Це може бути розповідь про свою подорож, освітній пост про географічні відкриття або про північній природі, міркування про важливість Арктики для людства і т. п.
ВАЖЛИВО: Пост повинен супроводжуватися фотографіями власного авторства (від 2 до 10 фотографій).
Конкурс для авторов Живого Журнала «Полюс Зовет!»
Вимоги до публікацій
Учасник може використовувати фотографії тільки власного авторства.
Текст публікації повинен бути новим, ніде раніше не опублікованих.
Обсяг тексту – не менше 1300 і не більше 3500 знаків без пробілів.
У публікації (в перших 1-2 абзацах) необхідно дати інформацію про Великий Арктичної Експедиції, органічно пов’язуючи її з темою публікації. Необхідно згадати організаторів експедиції (Центр додаткової освіти «Лабораторія подорожей» при супроводі Міського методичного центру Департаменту освіти міста Москви) і її керівника Матвія Дмитровича Шпаро. Необхідно дати активне посилання на сайт Лабораторії подорожей http://goulp.ru/.
Після написання публікації потрібно залишити посилання на неї до цього посту.
На конкурс не приймаються роботи, які містять:
Запозичений текст;
мовну безграмотність (у великій кількості);
ненормативну лексику;
політичну, релігійну та іншого роду пропаганду;
заклики до національної, расової ворожнечі.
Вимога до учасників
До участі запрошуються діючі автори Живого Журналу, облікові записи яких заведені не пізніше 1 вересня 2018 року і в яких міститься не менше 20 власноруч написаних постів (не перепостів).
Учаснику повинно бути більше 18 років.
Учасник повинен мати російське громадянство.
Для подорожі потрібно діючий закордонний паспорт. Шенгенська віза НЕ потрібна.
Учасник повинен мати можливість самостійно дістатися до аеропорту у день вильоту (виліт – з одного з аеропортів Москви).
Підведення підсумків
Переможці конкурсу будуть визначені 29 березня за допомогою голосування журі, в яке входять представники Живого Журналу і оргкомітету Великий Арктичної Експедиції. Пости будуть оцінюватися за наступними критеріями:
— розкриття теми
— якість і художність фотографій
— популярність в аудиторії
Призи
1 місце – право супроводжувати учасників Великої Арктичної Експедиції до першої пересадковою точки на острові Шпіцберген. Проводжаючим надаються: переліт з Москви до аеропорту Свальбард, оглядова екскурсія по місту Лонгйір, вільний час, переліт з аеропорту Свальбард в Москву.
2 місце – книга Дмитра Шпаро «1000 кілометрів до світанку. Подорож полярної ночі до Північного полюса» .
3 місце – сувенірний набір Великий Арктичної Експедиції
Конкурс для авторов Живого Журнала «Полюс Зовет!»
Примітки
Дата і час вильоту приблизні і можуть мінятися, так як залежать від погоди як на Шпіцбергені, так і на дрейфуючій базі Барнео.
Організатор конкурсу залишає за собою право не розглядати твори, які не відповідають вимогам конкурсу, не вступати в дискусію з авторами з метою пояснення причин присвоєння призових місць того чи іншого конкурсанта.
Організатор конкурсу не несе відповідальність за скасування польоту на Шпіцберген з незалежних від нього зовнішніх причин (погодні умови, політична обстановка, інші обставини непереборної сили),
Організатор конкурсу не несе відповідальності за обставини, які можуть завадити Переможцю скористатися нагородою (стан здоров’я, відсутність закордонного паспорта, наявність заборони на виїзд із країни, особисті і/або робочі обставини тощо).

попередня статтяАльберт пірпойнт-останній кат імперії
наступна статтяРосіяни виявилися однією з найбільш швидко старіючих націй