Всього через 10 років швидкість пересування автомобілів по магістралі може скоротитися до 7 км/год, а транспортний колапс в майбутньому здається неминучим. Як уникнути цих наслідків модернізації і як будуть виглядати поїздки вже в 2030 році, ми розповімо нижче.

Мегапроекти

Одна з найістотніших проблем в росії — віддалене розташування головних населених пунктів один від одного. Мало того, що шлях між ними вимагає величезного запасу часу, так ще й стан самої дороги залишає бажати кращого. Однак уряд активно працює над цим питанням, щоб створити більш прийнятні умови як для робочих поїздок, так і подорожей. Так, планується, що вже до 2024 року в єкатеринбург з петербурга можна буде доїхати не за 30 годин, як це можна зробити сьогодні, а всього за 17.

фото: david mark/pixabay.com

Шлях в китай

На даний момент активно виробництво будівництво магістралі, яка з’єднає європейську частину росії з західним китаєм. Уряд сподівається, що даний глобальний проект національного масштабу не тільки допоможе водіям під час далеких поїздок, а й стимулює економічний розвиток багатьох регіонів країни. Передбачається, що по території росії магістраль буде простягатися приблизно на 2300 км.про те, навіщо придумали розумні дороги, ми писали раніше.

фото: david mark / pixabay. Com

М-12

Для підтримки економічного стану чотирьох з восьми провідних регіонів росії урядом був затверджений план зведення платного шляху. Він з’єднає москву, казань і нижній новгород, на перетині яких і відбуваються найважливіші економічні процеси даних регіонів. Передбачається, що дороги будуть оснащені розумними системами: метеодатчиками, спеціальними детекторами, відеокамерами.

фото: jan alexander/pixabay.com

Партнерство держави і приватних підприємств

Відомо, що держава намагається співпрацювати з приватними підприємствами в питанні будівництва нових автомобільних шляхів. Так, реалізація проектів, що вимагають значних вкладень, стає більш реальною. Завдяки залученню власників великих підприємств в перспективі можна створити прекрасне партнерство, яке дозволить розвивати множинні магістралі федерального рівня. Так сталося з проектом обходу тольятті за допомогою моста через волгу.

фото: jplenio/pixabay.com

Швидкісні підземки

У майбутньому планується будівництво підземних автомагістралей, які допоможуть переміщатися між населеними пунктами швидше.

фото: free-photos/pixabay.com

Якщо метро вже нікого не здивує посередині російського мегаполісу, то підземки, що з’єднують численні міста і селища, — явище нове і ознаменує собою магістралі майбутнього.

Про те, чому в росії не кладуть бетонні дороги, коли в сша тільки такі і є, можна почитати в іншому нашому пості .

попередня статтяДе логіка: чому з пересадками літати дешевше, ніж прямими рейсами
наступна статтяРаднер муратов: шикував в молодості, а в старості спав на газетах