Зараз все важче визначити справжність фотографій, адже кожен другий вміє користуватися фотошопом (ну майже кожен) і намагається з його допомогою «поліпшити» знімки. Через це відредаговані кадри часто приймають за справжні. Або ж навпаки …

Нижче ми хочемо показати вам дюжину фотографій, які багато хто помилково вважає отфотошопленнимі. Те, що відбувається на них настільки дивно, що в це складно повірити.

Розійшлася по швах

Здається, ніби хтось акуратно «розрізав» цю дорогу канцелярським ножиком. Насправді, на фото зображені наслідки сильного землетрусу в японії. Можна припустити, що смуги траси будувалися окремо і саме тому настільки точно розійшлися.

Половинка чорного, половинка рудого

Кішечка венера народилася з рідкісною аномалією: її тіло складається з генетично різнорідних клітин. Це явище називають химеризмом. Завдяки цьому венера отримала очі різного кольору і досить незвичайне забарвлення, зроблений ніби під трафарет.

Рукотворні хмари

Люди звикли думати, що побачити хмари можна тільки на небі, але голландський художник berndnaut smilde має власну думку з цього приводу. Чоловік вміло відтворює ширяють об’єкти прямо в музейних приміщеннях. І виглядають вони настільки правдоподібно, що дивлячись на них, хочеться вщипнути себе: невже це сон?

Пам’ятник егоїзму

63-літній шейх хамад бін хамдан аль нахайан вирішив увічнити себе, вибравши для цього досить незвичайний спосіб. Чоловік написав своє ім’я на піску так, щоб його можна було побачити навіть з космосу. Команді фахівців знадобився цілий тиждень, щоб» написати «гігантське слово» hamad » на невеликому острові. Розміри напису досягали 1 км у висоту і 3 км в довжину, завдяки чому її було добре видно з супутника. Втім, сьогодні від цього пам’ятника егоїзму не залишилося і сліду.

Квадратні хвилі

Квадратні хвилі? хіба таке буває?! буває, якщо мова йде про явище під назву cross-waves («перехресні хвилі»). Це стан моря з двома системами хвиль, що рухаються під прямим або гострим кутом. Одні хвилі викликані певними погодними умовами, інші-напрямком вітру.

Зазвичай в таких хвилях створюються досить сильні течії, тому вони становлять небезпеку як для плавців, так і для кораблів.

Флешмоб фламінго

Здається неймовірним, що ці птахи вишикувалися у формі … Птиці! однак, відомий фотограф роберт б. Хаас не дасть збрехати. На фото дійсно зображена величезна і абсолютно реальна зграя фламінго, відпочиваюча на мілководді біля узбережжя мексиканської затоки. Можливо, ми чогось не знаємо і ці пташки влаштували флешмоб?

Риба з людськими зубами

Бачачи подібні фотографії в інтернеті, ми відразу ж думаємо, що натрапили на черговий фотомонтаж. В даному випадку навіть хотілося б, щоб це було правдою, адже надто вже бридко виглядають ці зуби в пащі у риби.

Проте на знімку зображена цілком собі реальна (і їстівна) рибка під назвою бурий паку. У неї великі прямокутні зуби, що робить їх неймовірно схожими на людські. Своїми потужними щелепами паку може не тільки прокушувати тіло здобичі, а й розколювати волоські горіхи.

Це дивовижне рожеве озеро, яке на мові народу волоф називається ретба, розкинулося неподалік від півострова зелений мис. Берег тут білий, як молоко, а вода — рожева, як журавлинний кисіль, завдяки чому ця водойма придбав абсолютно казковий вигляд.

Унікальний колір цього озера пояснюється тим, що в ньому живуть ціанобактерії. Це одні з небагатьох мікроорганізмів, здатних виживати в настільки солоній воді: в рожевому озері концентрація солі дорівнює 380 грамам на літр, що в 1,5 рази більше, ніж в мертвому морі.

Професійний зомбі біллі оуен

На цій фотографії немає і краплі фотошопу! втім, як і магії. Перед вами американець на ім’я біллі оуен, який через рідкісну форму раку втратив частину носоглотки, верхнього неба і праве око. Тепер чоловік може лякати людей ось такими трюками: для того щоб просунути палець в очну ямку, йому досить вийняти протез-пластинку.

Раніше біллі був механіком, але тепер заробляє на життя, граючи роль зомбі у фільмах, кліпах, фрік-шоу і на телевізійних передачах.

Риба в рибі

Здається, цьому катрану просто не судилося вижити. Спочатку рибу намагалася зловити група вчених, але коли видобуток вже була у них на гачку, з моря раптово з’явилися пащу акули. Один вмілим і точним рухом акула проковтнула катрана, після чого знову зникла у воді.

Чорно-білий ефект

Всі, хто бачать цю фотографію, на 100% впевнені, що перед ними всього лише вміла фотоманіпуляція. Насправді, на знімку зображений кущ гібіскуса, покритий вулканічним попелом. Після виверження вулкана на ньому раптово розпустився новий квітка. Зроблено це фото в індонезії, країні з високою вулканічною активністю.

Бик з величезними рогами

І це, на жаль, теж не фотошоп. Роги цього бика-ватуссі цілком реальні, і кожен з них досягає в довжину майже 100 сантиметрів! правда, тварина на прізвисько крен померла в 2010 році через ракових пухлин, що виникли в його рогах.

попередня стаття100 повторень на прес у день: що буде з тілом
наступна статтяЩе один крок Калінінграда до енергетичного відділення від Литви