Сьогодні в силу обмежень через пандемію китайці можуть лише мріяти про споглядання північного сяйва своїми очима. Однак раніше безліч туристів, починаючи з осені і закінчуючи весною, відправлялися в північні країни для того, щоб побачити дивовижне природне явище. Про те, навіщо це потрібно робити, розповідаємо нижче.

Доленосна зустріч

Причина масового устремління до північних широт криється в народному повір’ї. Мовляв, якщо зустріти північне сяйво, то доля може змінитися. Особливо популярна думка, що зустріч з явищем може зробити людей щасливими мінімум на рік, максимум — на все прийдешнє життя.

північне сяйво. Фото: noel_bauza / pixabay. Com

Однак є ще одна популярна причина для відвідування північних держав. Кажуть, якщо зачати дитину прямо під північним сяйвом, то у пари обов’язково буде хлопчик. Напевно, багатьом відомо, наскільки важливо для китайців народження чоловіка в сім’ї.

Звичайно, сучасні китайці не виключають, що після ритуалу може народитися і дівчинка. Однак така панянка неодмінно буде талановита або ж просто щаслива. До речі, про те, як виглядав китай за часів, коли пандемія була тільки там, ми писали раніше.

любов під північним сяйвом. Фото: thedigitalartist/pixabay.com

Сила природного явища

Віра в диво північного сяйва настільки міцна серед китайців, що багато готові вирушати на пошуки даного явища. Ті, хто може дозволити собі більш розкішну поїздку на північ, віддають перевагу такі країни, як фінляндія або норвегія. Ті, чий бюджет трохи скромніше, з радістю приїжджають підкорювати північні широти росії — і красиво, і дешевше.

фото: pexels/pixabay.com

На жаль, офіційної статистики, яка вказує, скільки дітей було зачато під прекрасним північним явищем, не існує. Однак можна здогадатися, що з відкриттям кордонів і завершенням пандемії бронювати номери в північних державах на зиму доведеться вже дуже заздалегідь.

Також пропонуємо дізнатися , чому росія будує дорогу в китай манівцями, а не безпосередньо.

попередня стаття10 фраз, які потрібно викорінити з лексикону, якщо ви не хочете нашкодити своїй дитині
наступна статтяПерша підводна екотропа в росії: занурення без шкоди природі